Contact

Contact opnemen met Stichting Klooster Sibculo kan via een e-mail aan één van de onderstaande leden van het bestuur:

voorzitter

Henk Huisman

h.huisman@kloostersibculo.nl

penningmeester

Jan Korblet

j.korblet@kloostersibculo.nl

Secretaris

Riek Leemhuis - Koekkoek

r.leemhuis@kloostersibculo.nl

Bestuurslid

Riek Seinen - Huisman

r.seinen@kloostersibculo.nl

Bestuurslid

Albert Sloot

a.sloot@kloostersibculo.nl

Bestuurslid

Annette Stad - Meijerink

a.stad@kloostersibculo.nl